TEKİRDAĞ’ın Çorlu ilçesinde kapalı kasa minibüs ile fabrika işçilerini taşıyan midibüsün çarptığı kazada 2 kişi hayatını kaybetti, 9 kişi yaralandı.
KAZADA 2 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ
Kaza, sabah saatlerinde Hıdırağa Mahallesi Çırak Bayırı mevkisinde meydana geldi. Mehmet Değirmenci’nin kullandığı 59 B 4450 plakalı kapalı kasa minibüs ile fabrika işçilerini taşıyan 59 S 1550 plakalı midibüs kafa kafaya çarpıştı. Kazada sürücü Değirmenci ile yanındaki Refik Erkan Yedek hayatını kaybetti. işçi servisindeki 9 kişi ise yaralandı.
KAZAYLA İLGİLİ SORUŞTURMA BAŞLATIDI
İhbarla bölgeye ekipler gönderildi. Gerçekleşen kazada yaralılar, ambulanslarla Çorlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.
![](https://tekirdagda-spor.com.tr/wp-content/uploads/2024/06/corluda-minibus-ile-midibus-carpisti-2-olu-9-yarali-1-JVHylXG5.jpg)
![](https://tekirdagda-spor.com.tr/wp-content/uploads/2024/06/corluda-minibus-ile-midibus-carpisti-2-olu-9-yarali-2-3yYWGMqt.jpg)
![](https://tekirdagda-spor.com.tr/wp-content/uploads/2024/06/corluda-minibus-ile-midibus-carpisti-2-olu-9-yarali-3-OJ317UkW.jpg)
![](https://tekirdagda-spor.com.tr/wp-content/uploads/2024/06/corluda-minibus-ile-midibus-carpisti-2-olu-9-yarali-3-OJ317UkW.jpg)
![](https://tekirdagda-spor.com.tr/wp-content/uploads/2024/06/corluda-minibus-ile-midibus-carpisti-2-olu-9-yarali-5-mtn9aOMV.jpg)
![](https://tekirdagda-spor.com.tr/wp-content/uploads/2024/06/corluda-minibus-ile-midibus-carpisti-2-olu-9-yarali-5-mtn9aOMV.jpg)
![](https://tekirdagda-spor.com.tr/wp-content/uploads/2024/06/corluda-minibus-ile-midibus-carpisti-2-olu-9-yarali-7-LHfWkO2I.jpg)
![](https://tekirdagda-spor.com.tr/wp-content/uploads/2024/06/corluda-minibus-ile-midibus-carpisti-2-olu-9-yarali-2-3yYWGMqt.jpg)